loading
Zavřít

Reklamní agentura CRS

E-shop Rebel Dog Online komunikace
Palo Alto Networks Propagační materiály
Cicatridina Kampaň
Betadine® Kampaň
Všechny jsme z Venuše Kampaň 2016-2019
Hotel Chateau Clara Futura, Dolní Břežany Firemní identita
H-Square s.r.o. Propagační materiály
Axonia Vitamín D brožura
Vinařství Václav Propagační materiály
HYDROfemin Kampaň
Na sádle.cz Online komunikace
VEIDEC Online a offline komunikace
H2O Group Firemní identita
SÚRAO Propagační materiály
REDOT, s.r.o. Online komunikace
SNAPCORE Firemní identita
Kristýniny šaty Brand
Česko-maďarská obchodní komora Propagační materiály
Muži 28. října 1918 Design knihy a její PR

Firemní identita

Firemní logo není jen označení společnosti nebo produktu, je to unikátní reprezentace vašeho brandu. Vytvoření loga znamená vytvoření identifikace při komunikaci s potenciálními klienty a partnery.

Co vás zajímá?

Firemní identita | Vytvoření loga | Logomanuál | Propagační materiály

Firemní identita v našich rukách 

Jste na prvním místě 
Firemní logo reprezentuje vaši firmu, proto je váš názor nejdůležitější. Vizuální identita stojí na tom, jací jste vy, jako společnost, s čímž po celou dobu pracujeme. 
Vše pod jednou střechou
Firemní identita v sobě skrývá spoustu malých částí a my se o všechny postaráme – od vytvoření loga, přes logomanuál, až po propagační materiály, design vizitek či potisk triček. 
Nejsme naprogramovaní roboti
Ať už tvoříme pouze logo, či kompletní firemní identitu, vždy se do práce ponoříme naplno a s ohledem na konkrétního klienta. Snažíme se vnímat filozofii firmy a pracujeme s ní tak, jako by v danou chvíli byla naše vlastní.

 

Naše práce

 

Jak vše probíhá? 

Firemní identita se odvíjí od filozofie vaší společnosti, na kterou je třeba se soustředit. Jinak budeme řešit například IT firmu postavenou na B2B byznysu než značku sportovního oblečení. Rozdíl může být znát třeba na barevnosti, která z psychologického hlediska ovlivňuje dojem ze značky, který je u každého segmentu odlišný. 

Před zahájením tvorby firemní identity je vždy nutná schůzka, v rámci které si objasníme postup naší práce a domluvíme se na dodání potřebných materiálů. Aby se nám společně dobře pracovalo, některé věci jsou nepostradatelné – vaše obchodní strategie, obrázky a fotky nebo připravené texty pro komunikaci. Během schůzky zjistíme, co jste schopni nám dodat a s čím naopak budete potřebovat pomoci. Problém pro nás případně není pomoc se zajištěním fotografií, tisku či přípravou textů.

 

Návrh loga je nedílnou součástí tvorby firemní identity. Logo společnosti je obličej vaší firmy, podle kterého si vás zákazníci zapamatují. Naše grafické studio obvykle pracuje na základě několika kroků:

  • rešerše trhu s výsledným zhodnocením předností a nedostatků konkurenčních log,
  • návrh variant řešení loga, obvykle nabízíme 3 různé přístupy,
  • zapracování korektur a připomínek ze strany klienta,
  • vymezení pravidel užití loga, definice technických parametrů a zasazení těchto pravidel do manuálu.

 

Mám zájem o spolupráci

 

Logomanuál a brandmanuál

Firemní design je něco jako image vaší značky. Aby tato image v každém případě působila dobře, je ideální mít po ruce brandmanuál. Díky němu se nikdy nestane, že na plakátu použijete špatné barvy nebo nehodící se font. Podle způsobu využití pro vás vytvoříme:

Jednoduchý logomanuál

Tato volba je vhodná v případě krátkodobých projektů. Vytvoříme vám jednoduchý manuál, jak pracovat s logem v různých případech jeho využití.

Rozsáhlý brandmanuál

Tady už je v hlavní roli kompletní tvorba firemní identity. V rámci manuálu získáte vše od pravidel pro práci s logem a využití firemních barev přes podobu tiskové a online prezentace až po pravidla užití jednotlivých prvků pro různé materiály a příležitosti.

 

Mám zájem o spolupráci →

Propagační materiály a předměty

Reklamní grafika je nedílnou součástí celkové firemní identity. Ať už zvolíte branding plátěné tašky, nebo vás zaujmou plakáty či reklama na auto, získáte produkt, který bude reprezentovat vaši firmu. Na mnoha místech můžete zaujmout svou cílovou skupinu a udělat dojem na potenciální klienty.

Design vizitek

Design vizitek je pro naše grafické studio denním chlebem. Chcete někoho zaujmout hned na první schůzce? Dejte mu originální vizitku, která ho upoutá na první pohled. Přesně na to se zaměřujeme – jedna malá kartička je originálním odrazem nejen konkrétní osoby, ale především vaší firmy.

Letáky, brožury, katalogy

Jedním ze způsobů propagace produktu či společnosti jsou tištěné letáky, brožury či katalogy. Tento tip propagace je osobní a dokáže zaujmout jinou skupinu lidí než tu v online prostředí. Grafický návrh katalogu či jiného produktu spojíme s poutavými texty a vznikne originální produkt dle vašich představ.

Plakáty a bannerová reklama – venkovní i online

Buďte na místech, kde si vás všimnou statisíce lidí. Od toho jsou plakáty nebo bannerová reklama, ať už na frekventované ulici nebo na internetu. Vytvoříme reklamu, která zaujme svým vzhledem i jasnou informací.

Reklama na auta a polepy

Vaše firma napříč celým světem. Kamkoliv pojedete, bude vidět. To vám umožní reklama na auta v podobě polepů, které pro vás vytvoříme.

Potisk triček

Nemusíte být módní nadšenci, abyste svým outfitem zaujali. Představte na nejrůznějších akcích svou firmu pomocí obrandovaného oblečení. Potisk triček nemusí znamenat logo na kusu látky, můžete díky němu zaujmout nové klienty či partnery.

 


Potřebujete také firemní identitu?

Kontaktujte Kateřinu a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá. 

Kateřina Andrlová
+420 778 978 100
andrlovak@crs-company.cz

 

Naše filosofie?

Reklama je umění přesvědčit.

Reklama je schopnost vnímat a interpretovat. Proto vytváříme skvělý obsah, nejlepší prodejní nástroj na světě.

Reklama je přemýšlení o produktech a značkách, které zastupujeme. Protože, pokud se to neprodá, není reklama kreativní.

Reklama je nevděčná. Protože pravda je taková, že málokdo čte reklamu. Lidé čtou jen to, co je zajímá. A někdy je to reklama.

Zavřít

KANCELÁŘE:

CRS a.s.
Revoluční 764/17, Praha 1
1. patro
Jak u nás zaparkovat?

Spojení MHD:
tramvajová zastávka Dlouhá třída
zastávka metra Náměstí Republiky

OFFICE MANAGER:

Kristýna Michálková
+420 778 523 977
info@crs-company.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA 

CRS a.s. Klapkova 546, 182 00 Praha 8
IČO: 28387741, DIČ: CZ28387741

E-faktury zasílejte na fakturace@crs-company.cz
Na fakturách je nutné uvádět číslo objednávky.

Splatnost faktur je 14 dní.

Informace o zpracování osobních údajů klientů a obchodních partnerů najdete zde.

Zavřít

Kariéra

CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO KREATIVNÍHO TÝMU?

Jsi energický, zkušený a týmový pracant, co má rád výzvy? Známe realitu trhu a umíme najít optimálního partnera pro konkrétní zadání. Rádi integrujeme ověřené, funkční reklamní scénáře do nových médií. Práci s klientem stavíme na zkušenostní senioritě našich konzultantů. Díky tomu se můžeme pustit i do velmi složitých projektů.

Aktuální nabídka pracovních pozic:
Marketingový PPC specialista na part time/externista Více
Hledáme velitele sociálních sítí Více
Hledáme recepční/back-office managera Více
Zavřít
Zpět