Reklamní agentura CRS

Realizace: od 2013

SÚRAO

Propagační materiály

Úkolem SÚRAO je bezpečné ukládání radioaktivních odpadů, a to jak dosud vyprodukovaných, tak i těch budoucích. Při práci je samozřejmě nutné vycházet z požadavků na jadernou bezpečnost i radiační ochranu člověka a životního prostředí. Společnost SÚRAO provozuje nejen úložiště radioaktivních odpadů, ale koordinuje také přípravy na výstavbu hlubinného úložiště a kontroluje, zda odpady k uložení splňují normy stanovené Státním úřadem pro jadernou bezpečnost. Zkrátka se stará o naši bezpečnou budoucnost...

… a to je téma, o kterém by mělo být psáno.

V rámci vyhraného výběrového řízení proto realizujeme tiskovou produkci informačních a propagačních materiálů, jako jsou Zprávy ze Správy, brožury, výroční zprávy nebo třeba zpravodaje. Zajišťujeme také jejich případnou distribuci do vybraných lokalit.

Naše filosofie?

Reklama je umění přesvědčit.

Reklama je schopnost vnímat a interpretovat. Proto vytváříme skvělý obsah, nejlepší prodejní nástroj na světě.

Reklama je přemýšlení o produktech a značkách, které zastupujeme. Protože, pokud se to neprodá, není reklama kreativní.

Reklama je nevděčná. Protože pravda je taková, že málokdo čte reklamu. Lidé čtou jen to, co je zajímá. A někdy je to reklama.

KANCELÁŘE:

CRS a.s.
Revoluční 764/17, Praha 1
1. patro
Jak u nás zaparkovat?

Spojení MHD:
tramvajová zastávka Dlouhá třída
zastávka metra Náměstí Republiky

OFFICE MANAGER:

Petra Budská
info@crs-company.cz

FAKTURAČNÍ ADRESA

CRS a.s. Klapkova 546, 182 00 Praha 8
IČO: 28387741, DIČ: CZ28387741

E-faktury zasílejte na fakturace@crs-company.cz
Na fakturách je nutné uvádět číslo objednávky.

Splatnost faktur je 14 dní.

Informace o zpracování osobních údajů klientů a obchodních partnerů najdete zde.

Kariéra

CHCEŠ BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO KREATIVNÍHO TÝMU?

Jsi energický, zkušený a týmový pracant, co má rád výzvy? Známe realitu trhu a umíme najít optimálního partnera pro konkrétní zadání. Rádi integrujeme ověřené, funkční reklamní scénáře do nových médií. Práci s klientem stavíme na zkušenostní senioritě našich konzultantů. Díky tomu se můžeme pustit i do velmi složitých projektů.

Aktuální nabídka pracovních pozic: